tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Erkek Stilinin En Önemli Sırları

Hayatında şıklığı önemli bir kıstas olarak kabul eden erkekler, bu avantajın başkaları tarafından elde edilmesini genellikle istemezler. Çünkü bazı ayrıntıları bir araya getirdiğinizde, size apayrı bir estetik katarken, insanların bunun altında yatan sırrı çözememesi de size daha büyük bir zevk verebilir. 

Erkek tarzında farklılığı, estetiği ve kaliteyi oluşturan temel ayrıntılar giyimden aksesuarlara ve saç tasarımından ve traş stiline kadar birçok farklı noktada ortaya çıkmaktadır. Örneğin cüzdan gibi bir aksesuar düşünüldüğünde, Blaxy Leather tarafından tasarlanan Poyraz Erkek Deri Cüzdan gibi bir ürün bu ayrıntılar arasında kalitenin işaretlerinden biri olarak görülebilir.

Okuyacağınız bu içerik sayesinde çok önemli bilgileri elde etmeniz vasıtasıyla siz de kendinize has güçlü bir fauna elde edebilir ve sadece size ait bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Sağlıklı Ve En Doğru Saç Ürünlerini Seçmek

Saçlar, dış görünüşünüzde sizi en net şekilde ifade eden ve tarzınızı ortaya koyan temel ayrıntılardan birisidir. Bu nedenle saçlarınızın şekline, bakımına ve güçlü olmasına özen göstermek açısından da doğru ve sağlıklı saç ürünlerini seçmeniz gerekir. Bu konuda da saçınızın ne kadar yağlı olduğu, saç uzunluğu, saç rengi veya yaşadığınız iklim gibi birçok nokta dikkate alınmalıdır. 

Saç kremleri çok iyi ürünler olmasına rağmen bazen kafa derinizde ısının tutulması gibi bir sıkıntı ortaya çıkarırken, çok sıcak bir kentte ise terleme sonucunda saç kremleri ideal bir kullanım oluşturmaz. Bu nedenle saçlarınıza ve iklim şartlarına göre çoğu zaman lifli ve bitkisel katkılı saç ürünleri seçmek, saçınızın ve saç derinizin daha iyi nefes almasına yardımcı olabilir. 

Sakal Tasarımına Özenmek

Erkek için belirleyici estetik unsurlardan biri olan sakal konusunda da tıraş ayrıntılarına dikkat etmeniz önemlidir. Bu konuda da kullandığınız tıraş bıçağı, traş makinesi, traş köpüğü, after shave gibi tüm ürünleri düzenli bir şekilde kullanmayı seçmeniz ve kaliteli seçimler yapmanız gerekecektir. Hatta sizin için en sağlıklı ve estetik tıraşı oluşturan ürün tıraş bıçağı veya traş makinesi olabileceğinden dolayı en iyisini seçmek açısından kendi vücudunuzu dinlemeniz doğru olacaktır. 

Cildiniz bazen çok hassas, yağlı ve küçücük bir kesilmede dahi kötü bir görüntü oluşturacak bir yapıya sahip olabilir. Bazen de cildiniz sert ve dolgun bir görüntüye sahip olabilir. Bu gibi ayrıntılara göre de deneme yanılma yöntemleri sayesinde iyi bir tıraş bıçağı, iyi traş makinesi ve traş köpüğü gibi ürünleri seçebilirsiniz. 

Burun Ve Kulak Temizliğine Özenmek

Erkek vücudunun kıllardan ve kirlerden doğru bir şekilde arındırılması için saç ve sakal tıraşı sonrasında da burun ve kulak kıllarının doğru bir şekilde temizlenmesi ve özel bölgelerde temizlik yapılması yer almaktadır. Özellikle burun içinizde görünen kıllar çok kötü bir görüntü ortaya çıkaracağı için doğru bir araç seçimi ile birlikte sadece birkaç dakikada burun içi, kulak içi ve koltuk altı gibi bölgelerde kıllardan kurtulmanız mümkün olacaktır. 

Erkeğin İmzası Parfüm

Erkek tarzındaki en önemli imzayı parfümü ile atar. Özellikle kadınlar için sizi tanımlayan ve beğenmenizi sağlayan en önemli imzayı parfüm sağlar. Bu nedenle cilt üzerinde uyguladığınız kokunun vücut kimyası ile birleşmesi ve uyum oluşturması önemlidir. 

Erkeklerde koku seçiminde çiçek kokularının daha güvenilir bir yere sahip olduğu bilinmelidir. Her ne kadar iyi bir giyim tercih etmiş olsanız dahi mutlaka bu giyimi iyi bir parfüm veya kolonya ile tamamlayarak, daha mükemmel bir hale getirmeniz gerekecektir. 

Gömlek Kalıpları Kullanmak

Gömlek kalıpları çoğu kişi tarafından akla gelmeyen ürünler olsa da aslında sürekli bir şekilde pantolonun içinden çıkan ve tekrar tekrar düzeltilmesi gereken gömleklerden erkeği kurtarmaktadır. Popüler dünyada tanıdığınız birçok erkek bu önemli sırra sahip olduğu için çalışma hayatında, gündelik hayatta veya sokak hayatında bu araçları kullanarak gömleğini düz ve düzgün bir şekilde kullanmaya devam etmektedir. Üstelik sadece bu kalıpların bir ucunu çorabınıza bir ucuna da gömleğin alt kısmına klips ile tutturmak yeterli olmaktadır. 

Kravatlar Ve Kravat İğneleri

Özellikle klasik giyim tarzını tercih etmiş erkeklerde kravat en önemli aksesuarlardan biri olacağı için kravat üzerinde de iyi bir kravat iğnesi etkileyici bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Çok küçük bir ayrıntı olmasına rağmen kravat iğnesi, kravat ile gömleğin bir araya gelmesini ve sabitlenmesini sağlar. Üretim malzemesi, rengi, boyutu ve tasarımı ile birlikte kravat iğnesi kıyafet üzerinde canlı bir görüntü sağlar. 

Pantolon Askıları Rahatlığı

İngiliz kültüründe veya farklı ülkelerde jartiyer şeklinde de adlandırılan pantolon askısı, pantolonu sürekli bir şekilde yukarıda tutmak açısından bir kemer yerine kullanılabilir. Renk ve stil açısından birçok çeşitleri bulunan bu ürünler kıyafetinizde özel bir tarz oluşturabilmek için gayet ideal bir ayrıntı olarak tercih edilebilir. Aslında büyük bedenli erkeklerde kemere göre daha uygun bir yapı sağlarken, şıklık yanında sürekli gömlek katlama gibi sorunları da ortadan kaldıran önemli bir aksesuar ortaya çıkarmaktadır. 

Doğru İç Çamaşırları Ve Fanilalar

Fanila ve atlet gibi ürünler ister kış mevsiminde ister yaz mevsiminde kullanılabilecek doğru iç çamaşırlarıdır. Bu iç çamaşırları özellikle kaliteli bir şekilde seçtiğiniz ve hassasiyet gösterdiğiniz gömleklerinizi korumak için de fayda sağlayacaktır. Gömleğin direkt olarak vücut ile temas etmesini engelleyen fanila veya atletler, ter ve kirin gömleğe işlemesini engeller. 

Aslında fiziki açıdan düşünüldüğünde erkeklerde gömlek altında görülen göğüs uçları da çok rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkarabilir. Bu durumda beyaz yerine gri veya daha şeffaf bir fanila seçimi yapılması da birlikte gömlek altında göze çarpacak istenmeyen bir görüntünün ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. 

İyi Bir Kalemin Varlığı

Kalem, çalışan erkeğin elbisesi ile uyum sağlayacak şekilde mutlaka yanında bulundurması gereken bir aksesuardır. Gerektiği her noktada imza atabilmek, not tutabilmek veya sadece bir aksesuar olarak kullanabilmek için doğru kalem muhteşem bir görüntüye yardımcı olabilir. 

Kalem seçiminizi gerçekleştirirken çok güzel bir yazı stili olan, ağırlığa sahip, rengi ve görüntüsüyle karizmatik görünen bir kalem seçimi yapmak doğru olacaktır. Bulunduğunuz herhangi bir ortamda anlık olarak bir imza atarken dahi bu kalem insanlara ne iş yapmak istediğinizi ve ne kadar önemli bir mevkide bulunduğunuzu gösterecektir. 

İnce Ve Minimalist Bir Cüzdan

Tüm bu noktaların sonucunda da vücudunuzu tamamlayacak, sizi gerçek bir erkeğe dönüştürerek estetik bir tasarım sağlayacak en önemli aksesuar elbette cüzdan olacaktır. Cüzdan gün boyunca yanınızda bulunması gereken kimlik, ehliyet, para, banka kartı ve kredi kartı gibi ihtiyaçları muhafaza etmek için kullanılacaktır. Ancak bu noktada da sadece yeterli parçaları yanınızda taşıyabileceğiniz düzeyde minimalist ve ince bir cüzdan kullanmak en doğrusudur. 

Eğer seçtiğiniz cüzdanın tamamen zarif bir yapıya sahip olmasını ve kalitesi ile pantolon ya da ceket cebinde ağırlık oluşturmamasını istiyorsanız, Blaxy Leather size çok iyi tercihler sağlayacaktır. Blaxy Leather sayesinde elde edebileceğiniz en önemli örneklerden biri de Erkek Deri Cüzdan Poyraz ürünü oluşturacaktır. 

Poyraz Erkek Deri Cüzdan cebinizde neredeyse görünmeyecek kadar ince bir tasarım ile kullanılırken, birkaç kart ve yeterli miktarda para için ideal bir yapı sağlayacaktır. Sırçalı deri yani gerçek deri ile üretimi gerçekleştirilen bu minimalist tasarım, sadece 3 milimetre kalınlığı ile birlikte bulunduğunuz her noktada rahatlıkla yanınızda taşıyacağınız ve tarzınızı tamamlayacak bir aksesuar olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir